Szybki kontakt

+48 509 349 639
biuro@signstools.pl

Szybki kontakt

+48 509 349 639
biuro@signstools.pl

Rakla bardzo miękka AllStar Green

  • Kod: YT11ASG02
  • do 3 dni roboczych
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 24,23 zł
  • (Cena brutto: 29,80 zł)
  • Poleć produkt

Rakla bardzo miękka AllStar Green

Rakla AllStar  Green wykonana została bardzo miękkiego i elastycznego tworzywa z dodatkiem gumy. Świetnie sprawdza się przy aplikacji folii okiennych oraz do przyciemniania szyb. Twardość: Bardzo miękka (40° Shore w skali twardości)

 

Rakle Serii AllStar

 

Rakla AllStar Yello została doceniona wiele razy przez użytkowników, którzy zrazili się do małej standardowej rakli. Aplikatorzy którzy skarżą się, że nie mogą trzymać narzędzia solidnie, głęboko w dłoni będą zachwyceni używająć rakli AllStar. Przy wykonywaniu większych prac i długim czasie pracy z raklą standardową mogą pojawić się bóle dłoni a nawet skurcze. .Extra szerokie skrzydło Allstar zapewnia, że można tego uniknąć. Szersza rakla to większa powierzchnia pracy i większa wygoda. 

Nowością jest unikalna, zaokrąglona krawędź rakli, tzw. "30° Edge".

Przy użyciu rakli Allstar z wykorzystaniem specjalnej, półokrągłej krawędzi można zrealizować aplikację na dużych powierzhniach nawet jeśli mamy dużą ilość materiału do ułożenia. AllStar świetnie sprawdza się przy układaniu folii w zagłębieniach i narożnikach. Wszystko to sprawia, że rakla AllStar jest również doskonałym narzędziem dla aplikacji samochodowych. Produkt dostępny w standardowej formie. Raklę AllStar możemy również wykonać na zamówienie z krawędziami o różnym kącie oraz w różnych kolorach.


all