Szybki kontakt

+48 509 349 639
biuro@signstools.pl

Szybki kontakt

+48 509 349 639
biuro@signstools.pl

Dostępność produktów i czas realizacji

 
  Przy każdym produkcie znajdującym się na sklepie signstools.pl istnieje informacja odnośnie jego dostępności lub braku. Większość naszych produktów wysyłana jest jeszcze tego samego dnia w którym nastąpiło zamówienie. Paczka jest dostarczana drogą kurierską, kurier DPD w 90% przypadków już 24h po dokonaniu zamówienia paczka odbierana jest przez klienta. Firma DPD zastrzega sobie prawo do terminu dostarczenia paczki wynoszącego 48h. Za wszelkie niedopełnienie formalności przez firmę kurierską nie ponosimy odpowiedzialności.
 
  Czas wysyłki oferowanych przez nas produktów jest ściśle związany z jego dostępnością. Większa część narzędzi (90%) znajduję się  na  naszym magazynie. Jeżeli zamówiony produkt jest na stanie magazynowym a zamówienie nastąpiło do godziny 12:00 wysyłka następuje jeszcze tego samego dnia. Klient jest o tym poinformowany drogą elektroniczną poprzez dostarczeni listu przewozowego kuriera.
 
 W szczególnych przypadkach istnieje możliwość wysyłki produktów zamówionych po godzinie 12:00 jeszcze tego samego dnia.
 
 W przypadku braku zamówionego produktu na stanie magazynowym, informujemy o tym klienta i ustalamy najszybszy możliwy czas realizacji zamówienia, oczywiście czas akceptowalny dla klienta.

 W naszej ofercie istnieją produkty na zamówienie, materiały te nie znajdują się na stanie magazynowym, są sprowadzane lub produkowane na zamówienie klienta i dostarczane w ściśle określonym terminie, czas realizacji takiego zamówienie nie powinien przekroczyć 14 dni roboczych.

 Chcesz sprawdzić, czy produkt jest dostępny na magazynie lub dowiedzieć się informacji o czasie realizacji zadzwoń 508 554 205 lub napisz biuro@signstools.pl?  
 

  UWAGA: Zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.