Szybki kontakt

+48 509 349 639
biuro@signstools.pl

Szybki kontakt

+48 509 349 639
biuro@signstools.pl

Zestaw Profesjonalnych Noży do Aplikacji Folii.

 • Kod: YT13SCSET01
 • Dostępność: Jest Jest
 • Cena netto: 560,00 zł
 • (Cena brutto: 688,80 zł)
 • Poleć produkt
 "Z naprawdę wielkich posiadamy tylko jednego wroga - czas."

        Wiele razy proszono nas o pomoc przy wykończeniu aplikacji, zwłaszcza przy pracy z folią na karoserii auta. Otrzymywaliśmy ogrom pytań, ale jedno z nich pojawiało się nader często. Jak zrobić dobre cięcie folii na elementach samochodu takich jak drzwi czy wlew paliwa, takie cięcie aby uniknąć zygzaków itp. ?. Cóż odpowiedź zawsze była jedna, potrzeba precyzji, pewnej ręki i doświadczenia. Innego wyjścia niema, ale czy na pewno?
    Zastanawialiśmy się długo czy w jakikolwiek sposób można by tą pracę  usprawnić, tak aby była łatwa, przyjemna, a przedewszystkim pozwalała zaoszczędzić czas jaki tracimy na zabawy z dokładnym przycięciem folii. Po wielu godzinach spędzonych na dyskusjach i poszukiwaniach, znaleźliśmy rozwiązanie. Rozwiązanie niezwykle proste i skuteczne.


  


       Przedstawiamy wynik naszych poszukiwać, Zestaw Specjalistycznych Noży do wykończania Aplikacji w pustych przestrzeniach - idealne do zastosowania przy aplikacji folii na pojazdach.

      Zestaw zawiera cztery, jedyne w swoim rodzaju noże, niezwykle wytrzymałe, ze specjalnie ukształtowanym walcem umożliwiającym precyzyjne cięcie w szczelinach na aplikowanej powierzchni w trzech różnych głębokościach. Noże wykonane są z termoutwardzanego, warstwowego tworzywa, dzięki czemu  wysoce odporne na uderzenia, wysoką temperaturę, wytrzymałe na zginanie czy odginanie oraz odporne na różnego rodzaju środki chemiczne. Rękojeść noża zabezpieczona jest dodatkowo specjalnie wyprofilowaną pianką poliuretanową, zapewniając dodatkową ochronę i umożliwiającą dobre utrzymanie noża w dłoni aplikatora. Noże wyposażone są w niezwykle mocne i ostre tytanowe ostrza, dające komfort pracy, pozwalając jednocześnie uzyskać niezwykle precyzyjne cięcie. Jeden z noży posiada specjalistyczne ostrze wykonane z specjalnie przygotowanej mieszanki z tworzyw sztucznych, umożliwiającym wykonywanie cięcia na obszarach bardzo wrażliwych na zarysowania.
 
       Cały zestaw zapakowany jest w niezwykle poręczną "walizkę" wykonaną z tworzywa sztucznego, zawierającą specjalnie wyprofilowaną ochronną piankę poliuretanową z miejscem na każdy nożyk oraz ostrza.
 

   
  Zestaw zawiera trzy noże do cięcia na różnych głębokościach oraz jeden nożyk ze specjalnym ostrzem z włókna szklanego do zastosowania na powierzchniach wrażliwych na zarysowania. 


 • sasserCut 6,5 - nożyk z ostrzem do cięcia na głębokości 6,5mm
 • sasserCut 5,3 - nożyk z ostrzem do cięcia na głębokości od 5,3mm
 • sasserCut 4,0 - nożyk z ostrzem do cięcia na głębokości od 4,0mm
 • sasserCut plastic - nożyk za specjalnym ostrzem z włókna szklanego do zastosowań na powierzchniach wrażliwych na zarysowania.
 • 4 x ostrza z włókna szklanego
 • 10 x tytanowe ostrza