Szybki kontakt

+48 509 349 639
biuro@signstools.pl

Szybki kontakt

+48 509 349 639
biuro@signstools.pl

Nóż do bezpiecznego przecinania podkładu BodyGuardKnife

  • Kod: YT11BGK00
  • 24h
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 109,00 zł
  • (Cena brutto: 134,07 zł)
  • Poleć produkt

 

Wielofunkcyjność jest teraz w cenie.


  Niezwykle "sprytny" nożyk do odcinania podkładu z folii, lub folii samoprzylepnej od podkładu, niezależnie od rodzaju folii, (monomeryczna, plimeryczna  kalandrowana czy wylewana, zadrukowana czy jednobarwna). Z każdym z tych materiałów Nasz noż poradzi sobie bez problemu.

  BodyguardKnife pozwala także na odcinanie materiałów o większej gramatuże np. bezpośrednio z ploterów drukujących, takich jak tkaniny banerowe czy Blockout 680g.
     Konstrukcja noża pozwala do przecięcie folii lub podkładu w dowolnym miejscu bez ryzyka uszkodzenia oklejanej powierzchni czy przycinanej folii. Specjalna powłoka teflonowa na spodzie noża umożliwia gładkie prowadzenie noża zarówno na papierowym podkładzie folii jak i kleju będącego wewnętrzną warstwą folii.

 Sam nożyk zbudowany jest z niezwykle trwałych materiałów wykończony ergonomiczną rączką z tworzywa sztucznego umożliwiającą pewny chwyt narzędzia. Ostrzem w nożyku jest żyletka - produkt dostępny bez żadnego problemu, dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nigdy nie zabraknie nam ostrzy. Dodatkowo cięcie odbywa się narożnikiem żyletki dzięki czemu każda może zostać wykorzystana czterokrotnie. Do nożyka dołączony jest zestaw specjalnych ostrzy/żyletek, co nie oznacza że niemożemy użyć do naszego nożyka tradycyjnych zamienników.

 
 Wiadomo, że odcinanie podkładu jest czynnością bardzo czasochłonną i niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia. Używając noża BodyGuard ten problem znika. Użycie noża niweluje zbędne ryzyko oraz usprawnia pracę każdego aplikatora.Body


 Warto również spojrzeć na filmik który pokazuje jak funkcjonalnym i przydatnym jest BodyGuard Knife:  https://www.youtube.com/watch?v=r_2-FbyGZ54